Wykonuję również ozdoby ślubne na zamówienie według waszych pomysłów. Mogę wykonać biżuterię w konkretnym kolorze, długości czy kształcie. Jeśli znalazłaś w sklepie ozdobę, która Ci się podoba, ale chciałabyś krótszą/dłuższą/na opasce itd. – napisz do mnie : )

Jeśli masz pomysł na spersonalizowaną ozdobę dla siebie – lub masz może jakiś drobiazg – piórko, muszelkę, kamyczek itp. w którym zaklęte jest ważne dla Ciebie wspomnienie i chciałabyś abym wykorzystała go w tworzeniu Twojej ozdoby – skontaktuj się ze mną, opowiedz o swoich życzeniach a ja stworzę dla Ciebie ozdobę na zamówienie nadając jej osobisty i niepowtarzalny charakter.

Doba ma tylko 24 godziny, a ja tylko dwie ręce, którymi wykonuję wszystkie Wasze cudeńka :’) Dlatego ilość zamówień indywidualnych jest ograniczona.
Rezerwację terminów wykonania biżuterii ślubnej na zamówienie prowadzę na bieżąco. Zajęte terminy na rok do przodu lub nawet półtora to nie rzadkość! Dlatego abyś miała pewność, że będę mogła zrobić twoją wymarzone ozdoby ślubne nie czekaj z rezerwacją do ostatniej chwili. Napisz do mnie.