Grzebyki ślubne

Grzebyki ślubne już wpięte pojedynczo mogą dopełnić całą fryzurę. A w połączeniu z innymi dodatkami stworzą perfekcyjną stylizację.

Do jakich fryzur sprawdzą się grzebyki ślubne?

Ja polecam je Tobie szczególnie do niskich upięć oraz koków.
Prawdziwą furorę zrobią również jak dodatek do fryzury, którą pokochałyście w ciągu ostatnich dwóch sezonów ślubnych czyli fale Hollywood. Pamiętaj jednak, że jeśli marzysz o grzebyku – fryzura ta musi być jednostronnie podpięta. Wtedy grzebyk również podpinamy dodatkowo ukrytymi we włosach wsuwkami i voilà wszystko się trzyma na miejscu! Żadna Panna Młoda nie chce przecież, aby podczas tańca ozdoba wyślizgnęła się z włosów.

Jego wysokość grzebyk!

Zwarty w formie i większy od kokówki idealnie nada się na element kulminacyjny upięcia. Jego zamknięta forma i odpowiednia wielkość sprawią, że z powodzeniem stanowić może jedyną ozdobę we włosach.
Jeśli zdecydujesz się na grzebyk ślubny polecam Ci dobrać do zestawu jedną lub dwie kokówki w tym samym stylu. Wpinając je w sąsiedztwie grzebyka w różnych konfiguracjach możesz swobodnie przesuwać środek ciężkości fryzury co pozwoli ci uzyskać jeszcze lepszy efekt całości!

Asymetryczna stylizacja

Grzebyki ślubne świetnie nadają się do uzyskania efektu asymetrii w stylizacji włosów. Dzięki możliwości stosowania ich jako jedynej ozdoby (o czym wspominałam wyżej) uzyskujemy bardzo silny kierunkowy efekt. Jeśli zdecydujesz się na taką stylizację polecam dobrać do niej kolczyki. Dopełnią one przestrzeń pod fryzurą i wytworzą biżuteryjny „łącznik” pomiędzy nią a suknią.
Jeśli jednak jesteś zwolenniczką symetrii, wepnij grzebyk centralnie tuż nad lub za kokiem. Będzie klasycznie i pięknie!