Wianki biżuteryjne i opaski ślubne

Opaski i wianki to bardzo popularny wybór wśród Panien Młodych, które zdecydowały się na stylizację z rozpuszczonymi włosami. Pamiętaj również, że są one najbardziej uniwersalne z dodatków ślubnych, dlatego świetnie sprawdzą się do niemal każdej fryzury – również do kucyków oraz upięć.

Aranżacje wianków i opasek

Przy zdjęciach każdego nowego wianka biżuteryjnego czy opaski staram się pokazać wam różne sposoby ich użycia. Dlatego polecam ci obejrzeć zdjęcia również tych ozdób, które niekoniecznie przypadły ci do gustu. Mogą one być inspiracją do sposobu aranżacji innego wianka czy opaski ślubnej, na którą później, ostatecznie się zdecydujesz.

Opaski ślubne

Jeśli chcesz mieć pewność, że zdobiące głowę dodatki nie zmienią miejsca położenia, opaska ślubna to najlepszy wybór. Niezależnie od wybranej fryzury będzie zawsze trzymać się w ustalonym miejscu.
Decydując się na ten rodzaj ozdoby, nie musisz ograniczać się do jej tradycyjnej formy. Dla Panny Młodej z awangardowym sznytem opaska może być również w formie spektakularnej korony czy roziskrzonego kryształkami diademu. Obłędnie wygląda również jako „aureolka” !

Multifunkcyjne wianki biżuteryjne

Uwielbiam ich uniwersalność i szeroki wachlarz zastosowań ♥
Dzięki giętkiej i otwartej formie moje wianki biżuteryjne pozwalają na swobodę w ich aranżacji na i we włosach.  Ze splecionymi końcami lub przewiązane wstążką tworzą tradycyjny wianek ślubny, który wystarczy nałożyć na głowę lub dodatkowo delikatnie podpiąć. Niezwiązane – pozwalają na wplecenie ich we włosy lub ułożenie w formie miękkich linii  po obu stronach głowy. W niskich upięciach można je zaaranżować w formie opaski na włosy. Świetnie sprawdzą się również okręcone wokół klasycznego koka. Wielofunkcyjność wianków ślubnych i możliwość ich użycia niemal do każdej fryzury ślubnej sprawia, że są one świetnym rozwiązaniem dla panien młodych, które jeszcze nie wybrały stylizacji włosów a do ślubu zostało już niewiele czasu. Na podstawie każdej ozdoby z kategorii Gałązki jestem w stanie wykonać dla Ciebie wianek.

Wiodącą gałązkę wianka biżuteryjnego stylistka mocuje do fryzury ślubnej za pomocą kilku wsuwek. Ustalamy w ten sposób przebieg ozdoby we włosach. Następnie dogina wszystkie jej „gałązki”, kryształki i listki tak aby osiągnąć pożądany efekt, pomogą w tym również zdjęcia ozdoby z oferty, aby stylistka wiedziała, w którym kierunku je układać.

Panny Młode, które szukają delikatnych dodatków do włosów są często zdziwione kiedy proponuję im między innymi wianki. Większości z nich kojarzy je raczej z dużymi i bogatymi ozdobami. W mojej ofercie znajdziesz również ultra-delikatne, minimalistyczne wianki, które są wg mnie jednymi z najbardziej subtelnych dodatków ślubnych.